Pobyt v domově

Zřizovatelem Domova Laudon je společnost Anděla-sociální družstvo, IČO 03031730, sídlem v Albrechticích 130, 563 01 Lanškroun.

Areál tvoří třípodlažní budova s vlastním technickým zázemím, vytvářející uzavřený komplex s vnitřním nádvořím a okolní zahradou. Kulturní vyžití je možné ve společenské místnosti s knihovnou a vedlejší kaplí, na prvním patře. Společenské události organizujeme v největší místnosti Domova, v jídelně, v přízemí. Celý objekt je propojen osobním výtahem a velkou přepravní plošinou určenou zejména imobilním klientům a lehátku Záchranné služby.

Nabízíme dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje vybavené dle předpisů a účelnosti. Pokoje nemají vlastní sociální zázemí. Společné sociální zázemí je bezbariérové, umístěné uprostřed každého patra.

Na nádvoří se dostanete výtahem nebo výtahovou plošinou. Posezení na nádvoří je příjemným relaxačním zážitkem. V části nádvoří je zřízen ZOO koutek s morčaty a andulkami. Obyvatelé Domova mohou využít také zahradu s bezbariérovým vjezdem a posezením pod ovocnými stromy.

Personál je tvořen pracovníky přímé péče, zdravotníky, pomocným technickým personálem, administrativní složkou. Provoz každodenní, nepřetržitý.

V Domově není trvale přítomen lékař. Spolupracujeme se smluvním lékařským zařízením Dr. Rajbl s.r.o.. Lékař přichází dle potřeby. Senioři se mohou rozhodnout, zda zůstanou evidováni u svého praktického lékaře nebo využijí možnost registrace u našeho smluvního zařízení.

Obyvatelé jsou při nástupu seznámeni s Domovním řádem (ke stažení pod textem), poučeni o svých právech a možnostmi podání stížnosti (pravidla ke stažení pod textem).

V Domově Laudon není možné chovat vlastní zvířectvo ani domácí mazlíčky.

Dokumenty ke stažení